Deprecated: strip_tags(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/klient.dhosting.pl/oriniok/zspjanowice.bestwina.pl/public_html/components/com_bagallery/helpers/bagallery.php on line 240
Zakończenie roku 2022/2023

Zakończenie roku 2022/2023

23 czerwca 2023 roku mury naszej szkoły opuściła klasa 8. Uczniowie tej klasy od września rozpoczną naukę w nowych szkołach. Uroczysta akademia kończąca przygodę tych uczniów w naszej szkole rozpoczęła się od powitania wszystkich zebranych przez pana dyrektora. Następnie uczniowie klasy ósmej wzięli udział w przekazaniu sztandaru swoim młodszym kolegom i koleżankom. Ósmoklasiści wraz z rodzicami podziękowali wychowawcy Krzysztofie Tatoń oraz nauczycielom za trud włożony w naukę i wychowanie ich dzieci. Klasa 7 przygotowała filmik, na którym ósmoklasiści mogli zobaczyć siebie począwszy od klasy pierwszej. Nierzadko popłynęły łzy wzruszenia.

Drodzy Absolwenci naszej szkoły, dziękujemy Wam, że byliście częścią naszej społeczności i życzymy wielu sukcesów w nowych szkołach.

Uroczystość została udokumentowana aparatem fotograficznym zakupionym w ramach projektu #Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości

#LaboratoriaPrzyszlosci

 

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com