1 |
mgr Beśka Anna |
wychowanie przedszkolne |
|
2 |
mgr Bubak-Pucka Angelina |
edukacja wczesnoszkolna |
klasa 3a |
3 |
mgr Czerwińska Agnieszka |
wicedyrektor szkoły, pedagog szkolny, wdż |
|
4 |
mgr Fiałkowski Krzysztof |
dyrektor szkoły, historia, wos |
|
5 |
mgr Grabda-Pełka Magdalena |
wychowawca świetlicy |
|
6 |
mgr Jarczyk Iwona |
technika |
|
7 |
mgr Jonkisz Magdalena |
wychowanie przedszkolne |
|
8 |
mgr Kotkowska Bożena |
nauczyciel współorganizujący kształcenie, pedagog specjalny |
|
9 |
mgr Kubiczek Marcelina |
wychowanie przedszkolne |
|
10 |
mgr Kuczyńska Jolanta |
język polski, historia |
klasa 6a |
11 |
mgr Kuminek Dorota |
matematyka |
klasa 7a |
12 |
mgr Leśniak Adriana |
psycholog |
|
13 |
mgr Łaciak Danuta |
nauczyciel współorganizujący kształcenie |
|
14 |
mgr Makuchowska Anna |
muzyka |
|
15 |
mgr Małojło Justyna |
język angielski |
klasa 5a |
16 |
mgr Małysz Elżbieta |
wychowanie przedszkolne |
|
17 |
mgr Martyniak Renata |
nauczyciel współorganizujący kształcenie, historia, wos |
|
18 |
mgr Maśka Magdalena |
przyroda, biologia, chemia |
klasa 6b |
19 |
mgr Matusiak Agnieszka |
logopeda |
|
20 |
mgr Moczek Ewelina |
nauczyciel współorganizujący, wychowawca świetlicy |
|
21 |
mgr Niemczyk-Handzlik Marlena |
język angielski, wychowawca świetlicy |
klasa 4a |
22 |
mgr Nikiel Ewelina |
nauczyciel współorganizujący kształcenie, pedagog szkolny |
|
23 |
mgr Nikiel Marta |
wych. fizyczne, wos, EDB, doradca zawodowy |
klasa 8a |
24 |
mgr Noszka Marta |
informatyka, technika, fizyka |
|
25 |
mgr Nycz Barbara |
religia |
|
26 |
mgr Pieczka Iwona |
nauczyciel współorganizujący kształcenie |
|
27 |
mgr Pycia Anna |
edukacja wczesnoszkolna |
klasa 1a |
28 |
mgr Sromek Marta |
edukacja wczesnoszkolna |
klasa 1b |
29 |
mgr Stachura Małgorzata |
geografia |
|
30 |
mgr Stanclik Faustyna |
wychowanie przedszkolne |
|
31 |
mgr Stasicka-Pala Dorota |
język niemiecki |
|
32 |
mgr Suchy Dorota |
język polski |
|
33 |
mgr Śleziak-Dranka Barbara |
nauczyciel współorganizujący kształcenie |
|
34 |
mgr Tatoń Krzysztofa |
nauczyciel współorganizujący kształcenie, pedagog szkolny |
|
35 |
mgr Wójtowicz Ilona |
plastyka, nauczyciel bibliotekarz, wychowawca świetlicy |
|
36 |
mgr Żak-Malarz Judyta |
edukacja wczesnoszkolna |
klasa 3b |
37 |
mgr Żmij Elżbieta |
edukacja wczesnoszkolna |
klasa 2a |
|
|
|
|